Головна / Рішення / Рішення про квартирний облік

 

УКРАЇНА
КОСІВСЬКА МІСЬКА РАДА
____________________ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ_____________________

РІШЕННЯ

Від 30 січня 2019 року № 1

Заслухавши інформацію юрисконсульта міської ради Сав’юк Людмили Володимирівни про перереєстрацію громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Косівської міської ради, керуючись Житловим кодексом України та Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в УРСР, виконком міської ради

вирішив:

І. 1.1. Залишити на позачерговій черзі:

1. Копчука Василя Васильовича;
2. Балагурак Надію Юріївну;
3. Дмитрієва Петра Олексійовича;
4. Малика Романа Мирославовича;
5. Сумарук Христину Василівну;
6. Олійника Валерія Івановича;
7. Камінського Андрія Вікторовича.

ІІ. 2.1. Залишити на першочерговій черзі:

1. Демко Світлану Михайлівну;
2. Мотрука Дмитра Васильовича;
3. Андрущишин Ольгу Василівну;
4. Сусака Володимира Васильовича;
5. Ковалюка Василя Михайловича;
6. Рибенчук Галину Іванівну;
7. Сав’юка Василя Михайловича;
8. Угринюк Віру Іванівну;
9. Запоточного Володимира Васильовича;
10. Пітиляка Василя Васильовича;
11. Якібчука Руслана Дмитровича;
12. Кіщука Петра Петровича;
13. Самокіщука Миколи Миколайовича;
14. Зузяка Володимира Олександровича;
15. Слижук Діану Василівну;
16. Шатрук Тетяну Олександрівну;
17. Гордієвич Ірину Василівну;
18. Филип’юка Миколу Степановича;

19. Балагурака Миколу Івановича;
20. Луканюка Віталія Васильовича;
21. Іванчука Юрія Ярославовича;
22. Срібняка Любомира Васильовича;
23. Кульба Юрія Леонідовича;
24. Балуха Андрія Ігоровича;
25. Пиптюка Володимира Михайловича;
26. Харенко Арсена Романовича;
27. Танасійчука Михайла Петровича;
28. Танасійчука Юрія Володимировича.

ІІІ. 3.1. Залишити на загальній черзі:

1. Ковальчук Ганну Григорівну;
2. Гулакову Марію Андріївну;
3. Матюніну Марію Василівну;
4. Медвідчук Євдокію Петрівну;
5. Осадчук Іванну Іванівну;
6. Павлюк Світлану Романівну;
7. Цюп’яка Ігоря Михайловича;
8. Пилипів Надію Романівну;
9. Юсипчука Григорія Васильовича;
10. Стрижову Віталіну Олександрівну;
11. Завальську Марію Петрівну;
12. Боринську Оксану Василівну;
13. Міткову Віру Романівну;
14. Чорнищука Миколу Миколайовича;
15. Джуранюк Людмилу Іванівну;
16. Зіняка Богдана Васильовича;
17. Добрянського Івана Мирославовича;
18. Копчука Петра Васильовича;
19. Кіщук Наталію Василівну;
20. Михайлюк Таїсію Іванівну.

Міський голова Ю.О.Плосконос

 

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *