Головна / Рішення / Рішення про списки дітей, які приймаються в дошкільні навчальні заклади та школу-садок з 01 липня 2011 року

 

УКРАЇНА
Косівська міська рада
шосте демократичне скликання
(сьома сесія)

від 10 червня 2011 року                                                                    м.Косів
№ 4.6-7/2011

Рішення про затвердження списків

Розглянувши списки дітей які приймаються в дошкільні навчальні заклади та школу – садок, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити списки дітей які приймаються в дошкільні навчальні заклади та школу – садок з 01 липня 2011 року. (Додатки на чотирьох  аркушах).
  2. Бухгалтерії проводити фінансування дошкільних навчальних закладів та школи – садка згідно затверджених списків та кошторисів витрат.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря ради О.Фокшей та головного спеціаліста Г.Гордій.

Голова ради                    Фокшей М.М.
Секретар ради                     Фокшей О.Д

Додаток № 1
до рішення № 4.6-7/2011
від 10.06.2011року

Списки дітей, які приймаються на влаштування в І молодшу групу Косівської загальноосвітньої школи–садка І ступеня з 01 липня 2011 року

з/п

Прізвище, імя по батькові Дата

народження

Місце

проживання

1. Клапцуняк Дмитро Васильович 11.11.2008 м. Косів
2. Фокшей Арсен Юрійович 06.01.2009 м. Косів
3. Морозюк Станіслава Віталіївна 20.12.2008 м. Косів
4. Слава Анастасія Володимирівна 20.06.2009 м. Косів
5. Волошинюк Роман Тарасович 14.01.2009 м. Косів
6. Прокоп’юк Аліна Андріївна 08.08.2009 м. Косів
7. Дощук Іван Тарасович 25.11.2009 м. Косів
8. Данилко Остап Олегович 28.09.2009 м. Косів
9. Колюк Захар Михайлович 20.05.2009 м. Косів
10. Бович Богдан Андрійович 13.06.2009 м. Косів
11. Тимчук Валентин Сергійович 03.02.2009 м. Косів
12. Танков Олександр Миколайович 09.10.2009 м. Косів
13. Чорнищук Андрій миколайович 18.08.2009 м. Косів
14. Долішняк Віталій Віталійович 25.06.2009 м. Косів
15. Оленюк Надія Ігорівна 29.01.2009 м. Косів
16. Кушнірчук Юрій Володимирович 28.04.2009 м.Косів
17. Устинова Вероніка Анатоліївна 06.10.2009 м.Косів
18. Мудрик Мар’яна Владиславівна 25.05.2009 м.Косів
19. Шкрібляк Максим Дмитрович 29.02.2009 м.Косів
20. Богатчук Роман Сергійович 17.01.2009 м.Косів
21. Гамуляк Марія Степанівна 21.09.2009 м.Косів
22. Гостюк Богдан Романович 30.09.2009 м.Косів
23. Козланюк Катерина Миколаївна 25.12.2009 м.Косів

Додаток № 2
до рішення № 4.6-7/2011
від 10.06.2011 року

Списки дітей, які приймаються на влаштування в ІІ молодшу групу Косівської загальноосвітньої школи –садка І ступеня з 1 липня 2011 року

з/п

Прізвище, імя по батькові Дата

народження

Місце

проживання

1. Радиш Віталія Андріївна 24.09.2008 м. Косів
2. Кіщук Максим Михайлович 05.07.2008 м. Косів
3. Кіщук Ігор Русланович 09.02.2008 м. Косів
1. Сорохан Максим Назарович 03.11.2005 м. Косів

Додаток № 3
до рішення № 4.6-7/2011
від 10.06.2011року

КОСІВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА–САДОК) „Сонечко”

№п/п Прізвище, ім’я по – батькові дитини Місце

проживання

1. Проданюк М.Р. м. Косів
2. Бейсюк В.А. м. Косів
3. Мороз Є.А. м. Косів
4. Лозован М.О. м. Косів
5. Дрищук А.М. м. Косів
6. Приймак Д.Д. м. Косів
7. Атаманюк А.П. м. Косів
8. Казберук В.Є. м. Косів
9. Гуралюк С.Б. м. Косів
10. Дворник М.В. м. Косів
11. Кар Р.А. м. Косів
12. Шкром’юк Н.Ю. м. Косів
13. Урбанович Р.А. м. Косів
14. Худак А.Б. м. Косів
15. Дударенко О.Є. м. Косів
16. Матичук Б.В. м. Косів
17. Гуцуляк К.В. м. Косів
18. Гасан В.В. м.Косів
19. Гуцуляк Я.М. м. Косів
20. Самсін В.Я. м. Косів
21. Колюк З.М. м. Косів
22. Мельничук С.В. м. Косів
23. Варадовський В.В. м. Косів
24. Свирид А.А. м. Косів

Додаток № 4
до рішення № 4.6 -7/2011
від 10.06.2011р

ПЕРША МОЛОДША ГРУПА ДНЗ „ГОРОБИНКА”

№п/п Прізвище, ім’я по – батькові Місце

проживання

1. Павлик Юрій Іванович м. Косів
2. Кошак Ольга Юріївна м. Косів
3. Лахман Артур Володимирович м. Косів
4. Базікало Констянтин Олександрович м. Косів
5. Колотило Віталій Святославович м. Косів
6. Гаврилюк Віталій Володимирович м. Косів
7. Леонов Денис Володимирович м. Косів
8. Варганюк Олесандр Олегович м. Косів
9. Хруставчук Матвій Андрійович м. Косів
10. Борис Марія Сергіївна м. Косів
11. Сенькович Зоряна Віталіївна м. Косів
12. Горблянська Анастасія Володимирівна м. Косів
13. Рибенчук Вероніка Ігорівна м. Косів
14. Гнатюк Орест Віталійович м. Косів
15. Шепетюк Михайло Володимирович м. Косів
16. Пивнюк Микола Володимирович м. Косів
17. Девдюк Станіслав Іванович м.Косів
18. Швед Ярина Анатоліївна м. Косів
19. Горбань Себастьян Річардович м. Косів
20. Вах Христина Іванівна м. Косів
21. Процюк Нестор Володимирович м. Косів
22. Шкондеюк Василь Васильович м. Косів
23. Пліхтяк Ольга Юріївна м. Косів
24. Журженко Юліана Олександрівна м. Косів
25. Яремин Микола Степанович м. Косів
26. Сусак Максим Володимирович м. Косів
 

1.

Друга молодша група

Галай Надія Ігорівна

 

м. Косів

2. Леонов Всеволод Ростиславович м. Косів
3. Андрейчук Вікторія Романівна м. Косів
  Середня група  
1. Варганюк Юлія Олегівна м. Косів
2. Старша група  
  Мойсюк Іванна Василівна м. Косів
  Пінчук Євгенія Богданівна м. Косів

Коментарі

коментарів

 

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *