Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Колонка редактора: «Кілька слів до читачів»

Вже майже рік, раз в місяць, виходить газета “КП” в місті Косові, де я виконую обов’язки редактора. Саме напередодні  дня народження газети я і вирішив вперше звернутись до наших читачів.

Хочу висловити подяку в першу чергу меру міста Косів Миколі Миколайовичу Фокшею, адже створення газети – це його ідея.  Проте, його задум не залишився лише мрією в  шухляді, як це, на жаль, часто буває в наших чиновників, але з’явився у вигляді яскравої та кольорової газети на якісному папері саме завдяки старанням голови міста. Дякую також виконавчому комітету  та депутатам міської ради, які незважаючи на мій молодий вік довірили мені таку важливу і потрібну місію – творити газету рідного міста. Хочеться вірити, що я їх не підвів. Також варто відзначити і працівників апарату міської ради та працівників «Міськводоканалу», які незважаючи на власну роботу та обов’язки ось уже рік допомагають мені з газетою.  Пам’ятаю і про своїх вчителів та наставників Михайла Городенка та Петра Гавуку, які на громадських засадах допомагають в створенні та наповнені газети «Косівський Передзвін».

Перший номер «Косівського Передзвону» побачив світ в серпні 2011 року і був присвячений XIX Міжнародному гуцульському фестивалю. Наклад першого номера, який поширювався безплатно, склав – 2000 примірників. І як це не дивно, незважаючи на такий значний тираж, сьогодні і «в день з вогнем» не знайдеш примірника першого номера, який вже став  в певній мірі історичним. Адже в Косові майже 100 років не було газети міста, а навіть та, яка колись була – видавалася німецькою мовою.

Знайти та придбати нашу газету «КП» можна в приміщенні міської ради та в приватних газетних кіосках міста. Також нагадую, що всі номери газети «КП» (в тому числі і перший)  в електронному форматі pdf можна читати та скачати на сайті міської ради Косова.

Часто буває, коли шукаєш роботу, то вакансій немає, а потім раптом з’являється кілька варіантів. І коли в серпні минулого року мені запропонували роботу в обласній газеті «Галичина», я без вагань відмовився на користь роботи в рідному місті, бо вважаю місто Косів найкращим в Україні і саме тут я хочу реалізувати себе, як людина і як працівник.

Якщо говорити про хороше, то звісно тішать ті  сотні позитивних відгуків людей, які читали хоча б один випуск нашої газети. Звісно, що часто не все заплановане вдається через брак людей, грошей чи часу, але газета існує майже рік (11 місяців) і це вже незаперечний факт. Але треба говорити і про проблеми, які на даному етапі стоять перед газетою, а їх, на жаль, чимало:

 1. Майже повна відсутність рекламних оголошень та привітань;
 2. Мала кількість підписників (лише 200 людей);
 3. Висока вартість друку (хочеться роботи якісно);
 4. Зменшення кількості тиражу через вартість з 1000 до 500 штук (останні місяці);
 5. Проблеми фінансування з міського бюджету, який цього року чи не найважчий з часів Незалежності;

Як бачимо негативу набагато більше, ніж позитиву, бо газета нова і ми лише намагаємось стати на ноги. Саме тому я і звертаюсь до читачів з проханням допомогти газеті власною підпискою хоча б на півроку чи квартал, якщо немає змоги підписатись на рік. Ціни на рекламу в нашій газеті є більш, ніж мізерні, на фоні інших видань, але навіть такий прибуток нам би дуже допоміг. Також прошу відгукнутись спонсорів, меценатів чи організації, які б хотіли долучитись допомогти газеті вижити! Ми і міська рада Вас не забудемо!

Передплата газети:

 • “Косівський Передзвін” — передплатний індекс 89663
 • Вартість передплати на 3 місяці — 13 гривень, 6 місяців – 26-00, 12 місяців – 52 грн.

Ціни на рекламу в газеті:

 • Вартість одного слова в подяці чи оголошенні — 2 грн.
 • Співчуття — 25 грн.
 • Фото (3 на 4 см) до вітання чи співчуття — 20 грн.
 • 1 сторінка (формату А-4) політичної реклами — 750 грн.
 • 1 сторінка (формату А-4) комерційної реклами — 750 грн.

Співпраця з газетою:

Газета відкрита до ваших відгуків, порад та ідей.
Всі ваші пропозиції будуть обов’язково розглянуті та враховані.

 • peredzvin@gmail.com — редакційна електронна пошта
 • pasymok@gmail.com — пошта редактора газети

Сподіваюсь на Ваше розуміння та підтримку!

З повагою редактор газети «Косівський Передзвін» Тарас Пасимок


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту