Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

«Вдаримо» по сміттю мільйонами

У Івано-Франківську створено інвестиційну пропозицію «Будівництво заводу з сортування твердих побутових відходів», метою якої є зменшення негативного впливу побутових відходів на довкілля. Про це повідомили у пресслужбі Івано-Франківської обласної ради.

Основним завданням підприємства є збирання, сортування, транспортування, промислова переробка, утилізація відходів. Загальна
вартість проекту становить 32,7 млн грн. Як сказано в повідомленні, будівництво зазначеного заводу вирішить ряд економічних та соціальних проблем, пов’язаних зі збором та утилізацією твердих побутових відходів.

Нагадаємо, за словами заступника голови Комітету ВР з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Ігоря Лисова, проблему утилізації сміття можна вирішити за рахунок співпраці органів місцевої влади та приватного
бізнесу.

— Персоналу Івано-Франківського полігону для зберігання твердих побутових відходів доводиться щороку вводити в експлуатацію по два нових чеки для сміття, — стверджує директор КП «Полігон ТПВ» Богдан Тимочко.

З його слів, щодня з міста Івано-Франківська та прилеглих сіл на розташований поблизу села Рибне, що в 12 кілометрах від обласного центру, полігон, більше відомий в народі як міське сміттєзвалище, звозиться близько 1 тисячі кубічних метрів сміття. Протягом року ця цифра сягає 400 тисяч кубометрів. При цьому сміттєзвалище працює по 12 годин (з 6.00 до 18.00), а при потребі і більше на день, без вихідних.

Тож не диво, що за рік в середньому по два чеки заповнюються вщент.

Сергій БІЛИЙ


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту