Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

До уваги керівників органів місцевого самоврядування

Відповідно до п.170.1 ст.170 «Податкового кодексу України» та з метою уникнення втрат місцевих бюджетів сільським, селищним та міським радам доцільно прийняти рішення про мінімальний розмір орендного платежу за об’єкти нерухомого майна, інших, ніж земельні ділянки сільськогосподарського призначення (наприклад, житлові приміщення, магазини, склади, тощо).

При цьому мінімальна сума орендного платежу за повний чи неповний місяць оренди визначається за методикою, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.10 №1253 «Про затвердження методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб».

У випадку, якщо місцевими радами не прийнято рішення про мінімальний розмір орендної плати, або прийняті ставки не оприлюднено до початку звітного (податкового) року, об’єкт оподаткування визначається виходячи з розміру орендної плати, зазначеної в договорі оренди.

Зразки рішень органів місцевого самоврядування можна отримати у підрозділах оподаткування фізичних осіб ДПІ за місцем реєстрації.


Коментарі закриті.

Перейти до вмісту