Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Маємо «Раду старійшин»

У Косові створено громадську організацію «Рада старійшин», затверджено статут організації і  погоджено його з усіма відповідними інстанціями.

У наступні два роки її члени планують активізувати роботу депутатів м. Косова по створенню будинкових та вуличних комітетів з наведенню належного порядку в місті, підвищенню культури обслуговування обрядових послуг; створенню зеленого господарства в місті для озеленення вулиць прибудинкових територій та вздовж тротуарів; відновленню роботи лазні; відновленню нічного освітлення центральної вулиці на місці знищених ліхтарів; установленню сміттєвих урн біля магазинів, адмінбудівель, вздовж тротуарів; ремонту тротуарів з ліквідацією різних надбудов та ремонту водозливів; відкриттю платної автостоянки з метою звільнення тротуарів; забороні руху транспорту через центр міста та облаштування центральних вулиць пішохідними та велодоріжками; відновленню роботи басейну, маслозаводу; впровадженню в усіх установах, закладах, де обслуговують населення міста, культури «Слова», тобто ставлення до людини, яка прийшла за послугою згідно гасла «Не людина для чиновника, а чиновник, чи продавець, чи медик, чи освітянин — для людини».

Поставлено також за мету домагатися відновлення роботи світлофорів (біля центрального мосту, гімназії та на перехрестку біля Люльчука); сприяти збільшенню місць відпочинку у м. Косові та належного їх облаштування (сквери, лавочки, ігрові майданчики); домагатись відродження національних традицій та звичаїв (гуцульської музики, танцю, пісень, театру); активізувати роботу депутатів із створення вуличних та будинкових комітетів, з допомогою яких організовувати щомісячні зелені толоки для підняття рівня чистоти культури та краси м. Косова; домогтися відновлення місцевого радіо та телебачення; покращення роботи комунальних служб ритуальних бюро, будинкоуправлінь, водосервісу).

Л. СТРОЄВА,
голова громадської організації
«Рада старійшин»


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту