Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

У Косові обговорили майбутнє Центру карпатської культури

15 лютого 2019 року у приміщенні Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини відбулось відкрите обговорення створення та діяльності Центру карпатської культури у місті Косові.

Присутні поділились думкам щодо того, якими є очікування у представників різних цільових груп (місцеве населення і влада, майстри народної творчості, представники громадських та культурно-мистецьких організацій), якими повинні бути стратегічні орієнтири і які функції мав би виконувати об’єкт «Центр карпатської культури».

Більш як двогодинне спілкування та обмін думками дозволили згенерувати певну дорожню карту стосовно того, яким змістом наповнювати новий для регіону об’єкт. Присутні були одностайними у тому, що при наявній історико-культурній спадщині, живій традиційній культурі, високій концентрації збережених народних ремесел, у Косові є запит на створення сучасного культурно-креативного мистецького простору. І він покликаний продукувати на основі інтерпретації наявної спадщини новий погляд, нові тренди, високу мистецьку культуру, креативну економіку.

Зустріч проходила у рамках реалізації транскордонного проекту «Світ карпатських розет – заходи із збереження унікальності культури Карпат» (THE WORLD OF CARPATHIAN ROSETTES – ACTIVITIES FOR PRESERVING THE CULTURAL UNIQUENESS OF THE CARPATHIANS). Організатори публічного заходу – партнери проекту: Косівська районна рада та ГО «Громадський центр «Еталон».


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту