Освітлення вулиць відновиться

З метою якісного освітлення вулиць міста протягом останніх двох років додатково підключено цілий ряд нових світильників та проведено заміну ламп на більш економні. Проте, на вулиці М. Ірчана-Б. Хмельницького-Гоголя-Міцкевича це привело до виключення щитових автоматів.

На запит міської ради спеціалісти Косівського РЕМу провели обстеження і прийшли до висновку, що для забезпечення стабільної роботи вуличного освітлення необхідно провести розмежування обліку напруги цих вулиць.

На даний час розроблена проектно-кошторисна документація, яка пройшла експертизу в центральній службі Української державної будівельної експертизи в Івано-Франківській області, і 14 листопада 2012 р. отримала сертифікат. Для подальшого погодження матеріали були надіслані в архітектурно-будівельну інспекцію для отримання дозволу на початок проведення робіт, заключено угоду з генпідрядником на виконання робіт по розмежуванню напруги.

На ці потреби міська рада виділила відповідні кошти. Однак через ряд об’єктивних причин, незалежних від органів місцевого самоврядування, ці кошти ще не надійшли виконавцю робіт.

Просимо вибачення у громади міста за певні незручності, пов’язані з освітленням вулиць.

Міськвиконком


Коментарі закриті.

Перейти до вмісту