Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

План дій на 2020 рік — відбулася робоча зустріч партнерів транскордонного проєкту

У четвер, 20 лютого 2020 року, у м.Львові відбулася робоча зустріч представників партнерських організацій, що спільно реалізовують з 2018 року транскордонний проєкт «Світ Карпатських розет – заходи із збереження унікальності культури Карпат» за фінансової підтримки ЄС у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

11 партнерів з Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей, Підкарпатського воєводства Республіки Польща підвели підсумки проведеної роботи, обговорили подальший план діяльності у рамках впровадження заходів транскордонного проєкту на 2020 рік, проаналізували стан справ навколо підготовки проектної документації і звітності. Карпатські фестивалі, туристичні виставки, навчальні візити, майстер-класи, ярмарки та чимало інших подій чекають цього року українські Карпати у межах проєкту «Світ Карпатських розет – заходи зі збереження унікальності культури Карпат».

Нагадаємо, що свої зусилля для збереження культурної та історичної спадщини Карпат (традицій, звичаїв, ремесел, музики, архітектури) у рамках проєкту об’єднали: Асоціація промоції і розвитку Підкарпаття “Pro Carpathia”, Підкарпатське воєводство, Центр “Регіональний Розвиток”, Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва “Закарпаття”, управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації, Колочавська сільська рада, комунальний заклад Львівської обласної ради “Адміністрація історико-культурного заповідника “Тустань”, ГО “Громадський центр “Еталон”, Косівська районна рада, Державна Вища Східноєвропейська Школа в Перемишлі.

Відтепер за новинами та подіями проєкту можна слідкувати на новоствореному сайті. Його адміністрування забезпечує головний бенефіціар проєкту — Асоціація промоції і розвитку Підкарпаття “Pro Carpathia”. Вже незабаром на сайті з’явиться більше матеріалів про Косівщину.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту