Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Оголошення про дату та час проведення стратегічної сесії із формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку територій Косівської територіальної громади Косівського району Івано-Франківської області

Нагадуємо, що в рамках процедури громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Косівської міської ради Косівського району Івано-Франківської області, буде проведено стратегічну сесію – обов’язкового публічного заходу громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану, метою проведення якого є визначення перспективи розвитку громади. Результати напрацювань у ході стратегічної сесії будуть враховані при формуванні завдання на розроблення Комплексного плану.

Стратегічна сесія відбудеться у п’ятницю 30 червня 2023 року о 10:00 год у сесійній залі Косівської міської ради за адресою: м. Косів, майдан Незалежності, 11.

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2021 року №926 “Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації” на стратегічній сесії передбачається обговорення у групах тематичних напрямків, визначених робочою групою з врахування пропозицій громадськості, що надійшли.

Тематичні напрямки:

  1. житлова забудова територій;
  2. господарська діяльність та виробнича забудова територій (переробна галузь, галузь сільськогосподарська галузь);
  3. збереження природної і культурної спадщини та розвиток туризму;
  4. обслуговування населення та громадська забудова територій;
  5. транспортна мобільність, інженерне забезпечення території, інженерна підготовка та благоустрій території.

За результатами проведення стратегічної сесії на офіційному сайті Косівської міської ради:

  • буде доступний відеозапис заходу з можливістю коментування користувачами веб-сайту;
  • інформація уповноваженого представника робочої групи про подальші кроки з формування завдання на розроблення комплексного плану, в тому числі про строки публікації напрацювань стратегічної сесії.

Також інформуємо, що відбір учасників здійснюється відповідно до переліку основних заінтересованих сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територіальних громад, ключових спільнот громади, представників заінтересованих сторін, а також органів місцевого самоврядування; серед учасників стратегічної сесії повинно бути не більш як третина членів робочої групи.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту