Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Косівська міська рада просить зголоситись зголоситись власників рухомого майна здійснити його демонтаж

Згідно з проведеним візуальним обстеженням земельної ділянки за кадастровим номером 2623688301:01:001:0001 площею 0,3454, що знаходиться по вул. Шевченка у с. Черганівка Косівського району (поряд із АЗС с. Черганівка), яка належить територіальній громаді в особі Косівської міської ради і відноситься до комунальної власності, встановлено самовільне розміщення на вказаній ділянці будівельних матеріалів і металевих конструкцій (елементів сільськогосподарської техніки) тощо.

Все це рухоме майно вже протягом тривалого часу перебуває у покинутому стані, хаотично розміщене на території згаданої земельної ділянки комунальної власності, чим суттєво перешкоджає можливості повноцінного використання територіальною громадою належної території.

У зв’язку із цим, враховуючи неможливість на даний час встановити відповідного власника (чи власників) наведеного (очевидно, безгосподарського) майна, Косівська міська рада просить у термін, не пізніше 30 (тридцяти) календарних днів із дня опублікування цього оголошення, зголоситись можливих ймовірних законних власників цього рухомого майна та здійснити його демонтаж з метою усунення порушень правил благоустрою території Косівської міської ради та відновлення можливості використання територіальною громадою належної території. Просимо мати із собою документ, що посвідчує особу, а також правовстановлюючі (підтверджуючі) документи на це майно для підтвердження статусу реального власника такого майна.

Одночасно вимушені поінформувати, що у разі незголошення законного власника (чи власників) у вказаний термін, з метою усунення порушень вище наведених норм і правил, Косівська міська рада буде змушена здійснити демонтаж цього рухомого майна власними силами, при чому питання щодо відшкодування (власником цього майна) вартості проведених робіт із демонтажу на користь Косівської міської ради буде вирішуватися відповідно до вимог чинного законодавства.

Також вимушені роз’яснити, що в разі незголошення законного власника у вказаний термін, після проведеного демонтажу, це майно буде знаходитися на зберіганні територіальної громади в особі Косівської міської ради протягом визначеного законодавством терміну, після закінчення якого, ймовірно, буде реалізоване у визначеному законодавством порядку на погашення понесених витрат і відшкодування завданих збитків.

Косівська міська рада.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту