Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Косівській міській раді

Сьогодні, 02 серпня, під головуванням заступника міського голови з гуманітарних питань Володимира Петричука відбулося перше засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Косівській міській раді.

Учасники засідання обговорили проблемні питання внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території громади, стан надання гуманітарної допомоги, заходи оперативного реагування на забезпечення потреб цивільного населення та його соціально-психологічну підтримку.

«Створення такого центру дасть можливість швидко реагувати на певні ситуації і виклики та оперативно приймати рішення, а також налагодити чітку та дієву систему допомоги громадянам, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, зумовлених війною»- наголосив заступник міського голови з гуманітарних питань Володимир Петричук.

Для комплексного вирішення проблемних питань, у разі необхідності, залучатимуть до роботи Координаційного центру громадські, благодійні організації  та волонтерів.

Робота такого центру скоординує та об’єднає декілька напрямків – це робота з ВПО, з волонтерами, ветеранами та психологічними службами.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту