Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Нагадуємо про обов’язковість вчасної сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, земельного податку та орендної плати

Шановні жителі Косівської територіальної громади!

Нагадуємо про обов’язковість вчасної сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, земельного податку та орендної плати.

Податки є основою формування бюджету територіальної громади та держави в цілому, завдяки якому здійснюються видатки на різні суспільні потреби. Вчасно сплачені податки є тим фінансовим ресурсом, який гарантує нашій громаді повноцінну життєдіяльність в умовах війни.

Всі громадяни України, які володіють рухомим або нерухомим майном, мають сплачувати обов’язкові платежі або податки державі. Зокрема, власники земельних ділянок щороку зобов’язані сплачувати земельний податок, крім випадків, коли вони звільнені від плати за землю.

Відповідно до Податкового кодексу України плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв), землекористувачі.

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки є місцевим податком у складі податку на майно.

Платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки є фізичні та юридичні особи та іноземці, які є власниками об’єктів житлової або нежитлової нерухомості, в тому числі її частки, відмінної від земельної ділянки.

Для отримання повідомлення звертайтесь в старостат свого населеного пункту. Жителям міста Косова прохання звертатися до Косівської міської ради (у відділ фінансів для отримання повідомлення про сплату податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, у земельний відділ для отримання повідомлення про сплату земельного податку).

Начальник фінансового відділу Віта ДОВБЕНЧУК


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту