Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Повідомлення про оприлюднення Аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу Косівської міської ради за 2023 рік

Відповідно до ст. 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального  господарства України від 01 вересня 2011 року №170 зі змінами, відділ житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури Косівської міської ради інформує про оприлюднення Аналітичного  звіту за результатами містобудівного моніторингу Косівської міської територіальної громади Косівського району Івано-Франківської області за 2023 рік. Оприлюднюється частина звіту, яка містить відкриті дані.

Містобудівний моніторинг – система спостережень, аналіз реалізації містобудівної документації, оцінки та прогнозу стану і змін об’єктів містобудування, які проводяться відповідно до вимог містобудівної документації та спрямовані на забезпечення сталого розвитку територій з урахуванням державних і громадських інтересів.

Прийом пропозицій  щодо перспективного розвитку території громади, окремих об’єктів містобудування та будівництва буде проводитись з 22 листопада 2023 до 6 грудня 2023 р. за адресою: 78601, майдан Незалежності, 11, м. Косів Івано-Франківської області, електронна адреса: kosiv.rada@gmail.com.

Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі або на електрону адресу фізичними особами – з зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (з особистим підписом у разі письмового звернення). Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Додаток: http://surl.li/niwpt


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту