Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Триває щорічна перереєстрація громадян, що перебуваюють на квартирному обліку за місцем проживання

Виконавчий комітет Косівської міської ради повторно нагадує, що відповідно до пункту 25 «Правил обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов та надання їм житлових приміщень» і на виконання Постанови КМУ від 11 березня 2011р. № 238 «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов», з 1 жовтня 2013 року триває щорічна перереєстрація громадян, що перебуваюють на квартирному обліку за місцем проживання (при міськвиконкомі).

У зв’язку з цим, до 31 грудня 2013 року всі громадяни, які знаходяться на обліку, зобов’язані надати у виконком міської ради довідку про склад сім’ї та займані приміщення (Ф.№3), у разі змін у складі сім’ї – копію документа, що підтверджує зміни, довідки з місця роботи (навчання) повнолітніх членів сім’ї та документ, що підтверджує пільгу.

Для проходження перереєстрації просимо мати при собі паспорти та ідентифікаційні номери членів сім’ї, що перебувають на обліку. Громадян, які не пройдуть перереєстрацію, буде знято з квартирного обліку.

М. ФОКШЕЙ, міський голова.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту