З турботою про людей

В Україні 7 грудня відзначали День місцевого самоврядування. Напередодні цього свята мав нагоду зустрітися з міським головою Миколою Миколайовичем Фокшеєм, його заступником Василем Михайловичем Сліпанюком, юристом міськради Таїсією Іванівною Михайлюк, які розповіли, що уже цьогоріч зроблено і над яким завданням працює міська влада.

Характерно, що з перших днів виконання своїх обов’язків Микола Миколайович визначив перед колективом принцип роботи міськради – щоб була почута кожна людина, яка приходить до влади, щоб не створювались черги біля кабінетів службовців. Безумовно, в першу чергу все залежить від керівника і його команди. У мерії всього 10 працівників різних професій і всі вони мають досвід, практику, працюють злагоджено, наче механізм годинника. На власні очі переконався, яке тут тактовне ставлення до кожної людини, незалежно яких вона поглядів, уподобань, з якими потребами не зверталася б. У міськраді завжди постараються допомогти, зарадити, нададуть юридичну консультацію. Сам Микола Миколайович є прикладом для всього колективу. Це грамотний, мудрий керівник, має науковий ступінь кандидата наук.

У міській раді розробили і затвердили проект соціально-економічного розвитку міста. Проте виникають проблеми в реалізації намічених планів через затримку у казначействі проведення платежів підрядним організаціям за виконані роботи. І все ж місто має поступ. У всіх трьох дитячих садочках Косова проведено капітальний ремонт, створено ігровий майданчик для дітей. Зроблено реконструкцію міського стадіону. Виконано капітальний ремонт центрального водогону на перехресті вулиць С.Бандери, В.Чорновола, Миру, капітальний ремонт даху житлового будинку № 2 на вул. С.Бандери в м. Косові, ремонт даху приміщення очисних споруд, фасаду будинку на вул. Шевченка, 35, будинку №53 на вул. Незалежності. На вулиці Гвардійській зроблено новий тротуар.

Значну роботу виконують депутати міськради, члени виконкому, які працюють над розв’язанням завдань, що стосуються життєдіяльності міста, жителів Косова. Звичайно, усі проблеми громадян, їхні запити щодня найперше доводиться вирішувати колективу мерії. До потреб людей тут завжди ставляться з увагою і чуйністю, терпеливістю заступник голови міськради Василь Михайлович Сліпанюк, секретар-друкарка Світлана Василівна Пліхтяк, землевпорядники Марта Павлівна Білінська, Михайло Петрович Риптик, секретар виконкому Таїсія Іванівна Михайлюк, юрист Людмила Володимирівна Сав’юк.

П. Лосюк,
член НСЖУ.

«Гуцульський край», №50, 2013 рік


Коментарі закриті.

Перейти до вмісту