Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Рішення про міський бюджет на 2011 рік

УКРАЇНА
Косівська міська рада
шосте демократичне скликання
(четверта сесія)

від 21 січня 2011 року                                                                    м.Косів
№ 1-4/2011

 

Рішення про міський бюджет на 2011 рік

Відповідно до пункту 23 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

вирішила:

 1. Установити загальний обсяг доходів міського бюджету на 2011 рік у сумі 5931400 грн.  . Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 5346500 грн., спеціального фонду бюджету – 584900 грн., у тому числі бюджету розвитку  – 319700 грн. (додаток № 1).
 2. Затвердити загальний обсяг видатків міського бюджету на 2011 рік у сумі 5931400 грн.1, у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету  5346500 грн. та видатків спеціального фонду бюджету 584900 грн. за функціональною (додаток 2) та відомчою (додаток 3) структурою бюджету.
 3. Видатки з бюджету розвитку здійснювати за окремим рішенням виконкому.
 4. Кошти з  бюджету розвитку згідно додатку №6.
 5. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2011 рік за їх економічною структурою відповідно до статті 27 Закону України “Про Державний бюджет України на 2011 рік”.
 6. Затвердити штатні розписи апарату ради та установ, що фінансуються з міського бюджету (додатки 4, 5).
 7. Установити, що кошти від оренди нерухомого майна територіальної громади міста використовуються для утримання в належному стані комунального житлового і нежитлового фонду.
 8. Установити розмір оборотної касової готівки міського бюджету в сумі 3000,0 грн. з розподілу залишкових коштів 2010 року.
 9. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на матеріальні допомоги, премії та інші види заохочень чи винагород в межах лімітів фонду заробітної плати згідно затверджених кошторисів доходів і видатків на 2011 рік.
 10. Установити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по кожній бюджетній установі, виходячи з обсягів призначень, затверджених розпорядником коштів.
 11. Дозволити виконавчому комітету міської ради у міжсесійний період вирішувати питання виділення коштів міського бюджету з наступним затвердженням цих рішень на черговій сесії міської ради та одержувати позики на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ – при невиконанні дохідної частини бюджету для покриття касових розривів, що можуть виникати під час виконання загального бюджету в частині фінансування захищених статей видатків.
 12. Дозволити міському голові в період між сесіями ради і засіданнями міськвиконкому, з метою оперативного і ефективного використання фінансових ресурсів та забезпечення виконання бюджету, здійснювати перерозподіл коштів в межах бюджетних призначень, а за погодження постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів – перерозподіл бюджетних призначень в межах їх загального обсягу, з наступним затвердженням на сесії ради.
 13. Затвердити міському голові та погодити заступнику міського голови виплату надбавки за високі досягнення у праці в розмірі 50 % посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг і вислугу років, надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати, преміювання за особистий вклад в загальні щомісячні результати роботи апарату ради і добросовісне виконання службових обов’язків у розмірі 25 % посадового окладу в межах затверджених видатків на оплату праці.
 14. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію міської ради з питань соціально-економічного  розвитку, бюджету та фінансів.

Міський голова                     Фокшей М.М.

Секретар ради                     Фокшей О.Д.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту