Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Вітання голови міської ради з нагоди 25-ліття Народного Руху України

Високоповажні косів’яни! Дорогі українці!

Ніщо так не пригноблює людей, як приниження нації, ніщо так не возвеличує націю, як боротьба за свою свободу і незалежність. Тяжке випробування лягло на український народ і його державу. Працелюбні, високоосвічені і глибоко віруючі українці не ставали ні перед ким на коліна ані в минулі віки, ані в новітньому XX та XXI століттях. Жодні тортури, цинічне виселення в Сибір, жахливі сталінські табори, масові вбивства не зламали волелюбного духу українців.

Тоталітарні режими створювалися і зникали, а український народ жив, живе і буде вічно жити. Це підтвердив громадсько-політичний рух у кінці XX століття, який об’єднав мільйони людей під гаслом відновлення вільної, незалежної, соборної держави — Україна. Очолюваний українською інтелігенцією, масово підтриманий усіма верствами населення, Народний Рух України став локомотивом, який привів державу до незалежності.

Гордимося, що Косівщина вписала імена своїх земляків у сторінки історії Народного Руху України та національного відродження держави. Славетні сини і дочки нашого краю сьогодні на сході України захищають здобуту їхніми батьками довгоочікувану волю.

Сердечно вітаю земляків-рухівців, народ України, з 25-річчям створення Народного Руху України. Бажаю усім родинного благополуччя, мирного неба над нашою землею. Впевнений, що завойовника здолаємо, бо в наших серцях постійно палає полум’я свободи, народженої Рухом.

Зі святом вас! Слава Україні! Героям слава!

З повагою міський голова Микола Фокшей.

«Гуцульський край», №37, 12.09.2014 року


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту