Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Про встановлення ставок туристичного збору

Рішення 32-ї і 33-ї сесій Косівської міської ради про місцеві податки і збори

На виконання ст. 4, 12, 265, 267 Податкового кодексу України, Закону України від 28.12. 2014р. № 71 – VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», керуючись СТ..26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Платники збору.
1.1. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення міської ради про встановлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений термін.

2.Ставка збору.
2.1. Встановити ставку у розмірі 1% до бази справляння збору, визначеної пунктом 268.4 Податкового кодексу України.

3. База справляння збору.
3.1. Базою справляння є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в місцях, з вирахуванням податку на додану вартість.
3.2. До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в’їзд (віз), обов’язкове страхування, витрати на усний та письмовий переклади, інші документально оформлені витрати, пов’язані з правилами в’їзду.

4. У разі внесення змін до законодавства щодо здійснення оподаткування, переглядати розмір ставок туристичного збору.

5. Рішення опублікувати в газеті «Гуцульський край» та на офіційному веб-сайті Косівської міської ради і довести до відома державну податкову інспекцію в Косівському районі головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області.

«Гуцульський край», №8, 20.02.2015 року


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту