Косівська міська рада мала за честь приймати в гостях своїх колег з Латвійського міста Скрунда

10-13 грудня, Косівська міська рада мала за честь приймати в гостях своїх колег з Латвійського міста Скрунда.

Згідно підписаної Миколою Миколайовичем Фокшеєм, ще два місяці тому угоди про співпрацю між нашими містами, до нас в гості завітали мер міста Скрунда, Лорета Робежніце з чоловіком Янісом, який працює керівником пожежної служби. Також до нас приїхали представниця з розвитку культурних відносин Діта Нуневіче, та представники місцевого бізнесу Іво Барс та Ерікс Пакуліс.

За ці три дні невимушеного спілкування, в дружній атмосфері, було обговорено багато моментів в яких ми могли б закласти фундаментальну співпрацю між нашими містами та громадами.

Латвійців дуже цікавили активні види відпочинку, культурний обмін, особливо можливості нашого інституту декоративно прикладного мистецтва та талановиті косівські майстри. Також делегація відвідала місцеві об’єкти соціальноі інфраструктури, познайомилась з багатьма аспектами життя та історії міста Косів.

Слід зазначити, що історія міста Скрунда займає тільки сучасних 20-ть років, місто дуже молоде.

На жаль за неповних три дні, нам напевне не вдалось показати всі можливості нашого краю, але будемо надіятись, що латвійці тепер будуть очікуваними гостями в Косові.

Окрема велика подяка людям, які з розумінням поставились та допомагали нам в організації проведення зустрічей. Маю надію, що міжнародна співпраця дасть свої позитивні результати для обох міст партнерів.

Роман Печижак


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Косівська афіша

Перейти до вмісту