Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

У Косові активно асфальтують дороги

Косівчани не пам’ятають, щоб так масштабно ремонтували дороги у місті. Підрядні організації на вулицях Косова і бруківку закладають, і новий асфальт стелять. І цей напрямок роботи є пріоритетним для міської влади Косова.

Активно працюють дорожники і на вул. Б.Хмельницького, що на москалівському боці м. Косова. Щодня тут зайняті роботою кілька одиниць техніки і майже з десяток робітників. Бригадир Іван Дмитрович Голдиш не має часу тратити на розмову. Щойно привезли з Городенки КамАЗ асфальту й мусять якнайшвидше його розкидати й катком утрамбувати. Від цього, кажуть, залежить якість асфальтування і довговічність дороги.

До речі, роботу виконує місцеве ТзОВ «Зелбудсервіс», отож, усі відрахування з бюджетних коштів не «тікатимуть» за межі району. Директор товариства з обмеженою відповідальністю Василь Васильович Зеленевич, депутат районної ради розповідає, що мають заасфальтувати 508 погонних метрів вулиці. Перед накладанням асфальту мусили дорогу профілювати грейдером, зробити її гравійне покриття. Спочатку треба нанести вирівнювальний шар асфальту — і вже тоді зроблять верхнє чисте асфальтування.

Вулицею Б.Хмельницького часто доводилося ходити і бачити, в якому вона була занедбаному стані. Зараз її вигляд змінюється. З гарним настроєм будуть ходити цією дорогою учні Косівської ЗОШ №1, адже веде вона до їхньої альма-матері.

Текст Ігоря Сусака.
«Гуцульський край», №26, 8.07.2016 року

Коментар міського голови Юрія Плосконоса:

Вчора почався капітальний ремонт вул.Хмельницького від перехрестя з вул.Шашкевича і до обриву. На ділянці біля фігури буде дещо звужений тротуар,що дасть можливість розширити проїжджу частину до більш як 4-х метрів (зможуть роз’їхатись дві машини в тому місці). Буде асфальтне покриття, вартість робіт до повороту до ЗОШ№1 — 1 млн. 200 тис. гривень, від цього повороту і до обриву буде чорнощебенева основа,там вартість більше 200 тис.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту