Розпочав свою роботу онлайн ресурс «Платформа Центрів Дія»
Сервіс «Місцеві електронні петиції»
Сервіс «Консультації з громадськістю»

Молода надія Косова

Приємно чути від жителів Косова добрі слова на адресу керівництва міста. Люди на власні очі бачать позитивні зрушення, які відбуваються. Місто змінюється, стає чистішим, привабливішим. Стаєш гордим за те, що і ти до цього дотичний. А все це відбувається тому, що нинішня влада не краде гроші з міського бюджету, а навпаки — докладає максимум зусиль для того, щоб його наповнити.

Ми на кожних виборах чуємо, що мером міста обов’язково треба обирати ґазду. І постійно ми вибираємо ніби ґазду, а позитивних змін не бачимо. Та на цей раз молоді люди, які взяли в свої руки керівництво містом, зруйнували стереотип «ґазди», який тяжів над виборцями. Голови цих хлопців, дозволю їх так собі назвати, переповнені новими проектами, пропозиціями, цікавими задумами. Я — депутат старшого покоління, і мене приємно вражає ентузіазм, наполегливість, цілеспрямованість і розум моїх молодих колег, які вперше потрапили до депутатського корпусу міської ради. І бачу, що не дарма містяни віддали їм свої голоси — не треба боятися обирати молодих.

Не можу сказати, що сесії міської ради проходять спокійно та злагоджено (це можна побачити, переглядаючи відеозаписи). Не завжди перемагає здоровий глузд, тому що не всі депутати усвідомлюють ту велику відповідальність, яку на них поклали виборці. Часто керуються принципом поганої свекрухи — не знаю як, але не так. Проте це не заважає ухвалювати потрібні і корисні для міста рішення. А зробити могли би набагато більше, але бракує коштів. Я не знаю у місті куточка, де ще не побував міський голова чи його заступник. І це робота злагодженої команди молодих людей, які довіряють один одному і поважають думку один одного. Вірю, що це скликання депутатів покладе початок перетворенню міста справді на перлину Гуцульщини. Це — молода надія Косова.

Л. Різун,
депутат міської ради, партія «Самопоміч».

«Гуцульський край», №31, 12.08.2016 року


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту