Головна / Запитання голові

 

На цій сторінці просимо задавати запитання голові Косівської міської ради Юрію Плосконосу.

 

6 коментарів

 1. Джуранюк Ігор :

  Шановний пане голово! Недавно в черговий раз супроводжував групу туристів з Ізраїлю (предки яих були косівчанами). Як завжди завітали на Міську гру, а саме на місце розстрілу евреів Косівського району. Вони на жаль були дуже вражені побаченим. А саме на цьому сумному місці діти навколишніх хат спорудили спортивний майданчик, де фактично на кістках грають у футбол, поруч випасають корови. З огороджених місьць захоронення зняті всі ланцюги, меморіальна табличка відсутня, вірніше розбита а потім і іі уламки кудись поділися. Можна по різному ставитися до цоьго, але тут спочивають безневинні люди, котрі тоже творили історію Косова та навколишніх сіл, а чисельність єврейської громади до війни складала майже 10000 осіб. Чи не вважаєте ви за потрібне у рік відзначення 70 роковин Холокосту приділити цьому питанню хоч трішки уваги, щоб не було соромно і не червоніти перед людьми, які відвідують наш чарівний край. Знаючи Вас, як високоосвічену людину,думаю ви з розуміння віднесетеся до мого запиту. З повагою Ігор Джуранюк, Бандери 46, на жаль я напевно є останнім євреєм Косова, тел.067-342-37-42..

 2. міський голова м. Снятин :

  Шановний Миколо Миколайовичу!

  Щиро запрошуємо Вас на святкування Дня міста Снятин, яке проходитиме 15 липня цього року о 16 год. !

  В цей день у місті відбудуться цікаві святкові заходи у міському парку та на міському стадіоні.

  Кожне свято повинно нести в собі світлу радість, а тому обов’язковим атрибутом, який треба мати з собою на святі є гарний настрій, щирість і доброзичливість.

  Запрошуємо Вас взяти участь у святкуванні .

  За дорученням виконавчого комітету
  міський голова Анатолій Шумко

 3. Віра :

  Шановний Миколо Миколайовичу! Хочу вас спитати поради. Що робити з людиною, яка постійно зливає свою каналізацію, відходи через паркан на город і ніяк не реагує на мої звернення, прохання і все інше! Невже таке можна залишати безнаказанним? Порадьте, будь ласка. Зверталась до районної СЕС – відповіли, щоб ішла в міську раду. В Міській раді відправили в СЕС!

 4. Яків :

  Добрий день, вул.Небесної сотні гравір на дорозі більши тижня літає з під коліс в автомобілі та будинки , чи можно подіяти ,що?

 5. Валентина :

  Доброго дня,
  як дізнатись НЕ по телефону суму земельного податку за 2020 рік і реквізити, куди платити? Земля, 8 соток, під забудову, м. Косів, вул. Павлика. Дуже дякую.

 6. Ігор Никоненко :

  Доброго дня. Прошу підказати,хто в м. Косів може надати послугу з очищення вигрібної ями біля приватного будинку.
  Дякую.

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *