Депутати Косівської міської ради

Персональний склад депутатів Косівської міської ради VІІI демократичного скликання

Прізвище, ім’я, по батькові депутата партійність Посада в раді Контактний телефон Суб’єкт висування Закріплення за округом
1. Абрамович Юрій Миколайович Позапартійний Член комісії з прав людини, законності, етики та регламенту 0961299555 Косівська РПО «За майбутнє» Річківський старостинський округ
2. Братівник Віталій Васильович Позапартійний Член комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій 0980090888 Косівська РПО ВО«Батьківщина» Микитинецький старостинський округ
3. Бурдяк Андрій Володимирович Позапартійний Член комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій 0979050561 Косівська РПО «Конгрес Українських Націоналістів Смоднянський старостинський округ
4. Гондурак Василь Іванович Позапартійний Член комісії з гуманітарних питань 0982222333 Косівська РПО «За майбутнє» Яворівський старостинський округ
5. Данильців Володимир Миколайович Позапартійний Член комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій 0672555953 Косівська РПО «Сила і честь» місто Косів
6. Довбенчук Юрій Михайлович Член партії «Конгрес Українських Націоналістів» Голова Косівського осередку КУНу Член комісії з гуманітарних питань 0676051230 Косівська РПО «КУН» місто Косів
7. Думітрак Назар Васильович Член партії ВО «Свобода», Голова Косівського осередку ВО «Свобода» Член комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій 0979285880 Косівська РПО ВО «Свобода» місто Косів
8. Кіщук Микола Миколайович Позапартійний Член комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства 0976754249 Косівська РПО «Європейська Солідарність» Річківський Старостинський округ
9. Лейб’юк Назарій Іванович Позапартійний Член комісії з питань екології та земельних ресурсів 0684095160 Косівська РПО ВО«Батьківщина» Яворівський старостинський округ
10. Люлька Олександр Васильович Позапартійний Голова комісії з питань екології та земельних ресурсів 0672569666 Косівська РПО ВО «Свобода» місто Косів
11. Марчук Богдан Васильович Позапартійний Член комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства 0963510248 Косівська РПО Сила і честь Вербовецький старостинський округ
12. Марчук Володимир Миколайович Позапартійний Член комісії з гуманітарних питань 0672744300 Косівська РПО «За майбутнє» Пістинський старостинський округ
13. Медведчук Світлана Лук’янівна Позапартійна Секретар ради 0968502779 Косівська РПО ВО«Батьківщина» Снідавський старостинський округ
14. Павлюк Іван Іванович Позапартійний Член комісії з прав людини, законності, етики та регламенту 0673420263 Косівська РПО «За майбутнє» Смоднянський старостинський округ
15. Павлюк Іван Михайлович Позапартійний Член комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства 0976939333 Косівська РПО ВО «Свобода» Вербовецький старостинський округ
16. Печижак Роман Михайлович Позапартійний Член комісії з прав людини, законності, етики та регламенту 0977558595 Косівська РПО ВО «Свобода» Городянський Старостинський округ
17. Пітиляк Світлана Василівна Позапартійна Член комісії з питань екології та земельних ресурсів 0963606143 Косівська РПО «За майбутнє» Шешорський старостинський округ
18. Радиш Аліна Дмитрівна Позапартійна Голова комісії з прав людини, законності, етики та регламенту 0683393108 Косівська РПО ВО Батьківщина Черганівський старостинський округ
19. Сав’юк Наталія Іванівна Позапартійна Голова комісії з гуманітарних питань 0671714031 Косівська РПО «Європейська Солідарність» місто Косів
20. Словак Володимир Миколайович Позапартійний Голова комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства 0677911280 Косівська РПО «За майбутнє» Шепітський старостинський округ
21. Стефурак Віталій Миколайович Член партії «Європейська Солідарність» Член комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій 0975752773 Косівська РПО «Європейська Солідарність» Вербовецький старостинський округ
22. Стефурак Галина Петрівна Позапартійна Член комісії з питань екології та земельних ресурсів 0679106385 Косівська РПО «Європейська Солідарність» Соколівський старостинський округ
23. Табахарнюк Василь Васильович Позапартійний Голова комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій 0672840362 Косівська РПО «За майбутнє» Пістинський старостинський округ
24. Хімяк Лариса Олександрівна Позапартійна Член комісії з гуманітарних питань 0679268976 Косівська РПО ВО «Свобода» місто Косів
25. Чайковський Ігор Миколайович Позапартійний Член комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства 0676455471 Косівська РПО КУН місто Косів
26. Яремійчук Богдан Петрович Позапартійний Член комісії з питань екології та земельних ресурсів 0675888129 Косівська РПО «За майбутнє» Бабинський старостинський округ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перейти до вмісту