Працівники міської ради

Посада Прізвище, ім’я, по батькові
Міський голова Плосконос Юрій Олександрович
Секретар міської ради Медведчук Світлана Лук’янівна
Перший заступник Костинюк Святослав Васильович
Заступник з гуманітарних питань Петричук Володимир Васильович
Керуюча справами (секретар виконкому) Михайлюк Таїсія Іванівна
Відділ бухгалтерського обліку та звітності
Начальник відділу Медведчук Наталія Федорівна
Головний спеціаліст Федур Уляна Романівна
Головний спеціаліст Тершак Ольга Романівна
Провідний спеціаліст Крицкалюк Іванна Василівна
Провідний спеціаліст Яремин Ольга Іванівна
Юридичний відділ
Начальник відділу Мицкан Віталій Васильович
Головний спеціаліст Кониченко Марина Степанівна
Провідний спеціаліст Тинкалюк Антон Дмитрович
Земельний відділ
Начальник відділу Боєчко Тарас Ярославович
Головний спеціаліст Ганущак Віта Ігорівна
Головний спеціаліст Соломійчук Надія Михайлівна
Провідний спеціаліст Братівник Юрій Ярославович
Відділ організаційної і кадрової роботи та документообігу
Начальник відділу Сав’юк Людмила Володимирівна
Головний спеціаліст Мельниченко Світлана Вікторівна
Головний спеціаліст Захарчук Марія Миколаївна
Відділ житлово – комунального господарства, будівництва та архітектури
Начальник відділу Андріюк Василь Лук’янович
Головний спеціаліст Шевчик Олеся Миколаївна
Провідний спеціаліст Копчук Петро Павлович
Відділ промоції, зв’язків і економічного розвитку 
Начальник відділу Дімбровська Ірина Василівна
Головний спеціаліст Андронік Наталія Володимирівна
Провідний спеціаліст Лавриненко Наталія Іванівна
Спеціаліст І категорії – відповідальна за ведення військового обліку Белінська Лариса Павлівна
Системний адміністратор Попович Микола Васильович
Секретар – друкарка Пліхтяк Світлана Василівна
Водій Білоус Іван Іванович
Технічний працівник Никифорчин Михайло Юрійович
Технічний працівник Бурдяк Наталія Ярославівна
Технічний працівник Воротняк Любов Миколаївна
Працівники старостинських округів
Гелетюк Володимир Васильович Староста Бабинського старостинського округ
Самокіщук Василь Васильович Діловод Бабинського старостинського округу
Сусак Іван Іванович Староста Вербовецького сторостинського округу
Книшова Надія Юріївна Діловод Вербовецького старостинського округу
Ковалюк Ірина Миколаїв Діловод Вербовецького старостинського округу
Пророчук Василь Петрович Староста Городянського старостинського округу
Ворохобко Мар’яна Михайлівна Діловод Городянського старостинського округу
Атаманюк Костянтин Дмитрович Староста Микитинецького старостинського округу
Гасюк Христина Іванівна Діловод Микитинецького сторостинського округу
Тодорак Дмитро Іванович Староста Пістинського старостинського округу
Пліхтяк Оксана Дмитрівна Діловод Пістинського старостинського округу
Бейсюк Ірина Василівна Діловод Пістинського старостинського округу
Кіщук Олексій Васильович Староста Річківського старостинського округу
Бичинюк Ольга Василівна Діловод Річківського старостинського округу
Рабинюк Михайло Юрійович Староста Смоднянського старостинського округу
Пасічняк Галина Петрівна Діловод Смоднянського старостинського округу
Сулятицька Наталія Петрівна Староста Снідавського старостинського округу
Грималюк Ганна Михайлівна Діловод Снідавського старостинського округу
Стефурак Василь Григорович Староста Соколівського старостинського округу
Гриджук Наталія Лук’янівна Діловод Соколівського старостинського округу
Яремин Микола Михайлович Староста Черганівського старостинського округу
Будз Марія Юріївна Діловод Черганівського старостинського округу
Плитчук Степан Іванович Староста Шепітського старостинського округу
Петращук Руслана Василівна Діловод Шепітського старостинського округу
Соколюк Іван Миколайович Староста Шешорівського старостинського округу
Огірко Світлана Іванівна Діловод Шешорівського старостинського округу
Копильчук Віта Петрівна Староста Яворівського старостинського округу
Марусяк Марія Василівна Діловод Яворівського старостинського округу

Коментарі закриті.

Перейти до вмісту